Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Tande

Strony: [1]
1
Wielkie głosowanie / Easy Money Easy Listening
« dnia: 11 Marzec 2010, 19:46:58 »
Przejrzałem sobie forumowe rankingi albumów oraz utworów i zaproponuje coś, co właśnie sobie tworzę na kompie w mp3 z górki płyt KC. Poza często złożonymi i monumentalnymi utworami, o zróżnicowanej kolorystyce i nastrojowości, Karmazynowy Król Robert I Frapujący zawsze wciska coś "normalnego", prostego - łatwy i przyjemny utwór do słuchania. Postanowiłem sobie taką składankę zrobić. Na przekór tym głosowaniom, gdzie te miłe utwory giną w gąszczu pomnikowych, marmurowych kompozycji ! Nie będę podpowiadał. Jakie są propozycje Waszych NICE SONGS OF KING CRIMSON ?

Tak a propos, ta złożoność niektórych utworów czy zbiorów utrudnia mi wybór takich miłych melodii z albumu LIZARD. Przez tę złożoność, do dziś prawie nie potrafię łączyć tytułów z tej płyty z motywami muzycznymi, jakie tam są. A słucham tego...2 dekadę.

Strony: [1]