King Crimson > Ankiety KC

Gdzie perkusistów wielu tam nie ma kisielu!!!

(1/5) > >>

ceizurac:
Wiem, wiem - drugie pytanie tej ankiety powinno brzmieć "Dlaczego właśnie Bruford?"  ;D
Ale jako, że w historii KC przewinęło się bębniarzy kilku, warto było zrobić na ten temat ankietę.
Świadomie pominąłem - "ostatniego" Gavina Harrisona (bo nie mamy jeszcze oficjalnej płyty z jego udziałem i na razie cisza w tej materii jest).  >:(
A opcja 6 to nie jest pomyłka - Belew grał na perkusji w niektórych utworach na koncertach; no a w "ProjeKCt Two" był regularnym perkusistą - koncerty i nawet studyjna płyta "SPACE GROOVE" - którą polecam każdemu kto lubi improwizacje, elektroniczne bębny, soundscape'y Frippa...  8)

Można głosować na 3 perkusistów.  :)

Ja głosowałem na - Billa Bruforda, Pata Mastelotto i Michaela Giles; a dlaczego to napiszę później w trakcie dyskusji, która na pewno się nam rozwinie... ;)

Tamara:
Giles, Bruford, Mastelotto ;)
To jest przeciez jasne 8)
A dlaczego to niech Hennos pisze, ja za slabo znam polski ;)

ceizurac:

--- Cytat: Tamara w 10 Listopad 2008, 09:45:31 ---Giles, Bruford, Mastelotto ;)

--- Koniec cytatu ---

Właśnie - Hennos to perkusista, więc niech nam wszystkim wytłumaczy dlaczego Ci a nie inni są najlepsi itp.... ;D

polsetVDGG:

--- Cytat: ceizurac w 10 Listopad 2008, 10:00:12 ---
--- Cytat: Tamara w 10 Listopad 2008, 09:45:31 ---Giles, Bruford, Mastelotto ;)

--- Koniec cytatu ---

Właśnie - Hennos to perkusista, więc niech nam wszystkim wytłumaczy dlaczego Ci a nie inni są najlepsi itp.... ;D

--- Koniec cytatu ---

Bill Bruford-Hennos nie tłumaczy fachowo :)

ceizurac:

--- Cytat: polsetVDGG w 10 Listopad 2008, 12:10:54 ---Bill Bruford-Hennos nie tłumaczy fachowo :)

--- Koniec cytatu ---

Jazz, rock, awangarda... właściwie mistrzostwo świata bębniarstwa...  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej