Ankieta

Wasze 3 ulubione albumy King Crimson

In The Court Of The Crimson King
12 (17.1%)
In the Wake of Poseidon
2 (2.9%)
Lizard
6 (8.6%)
Islands
7 (10%)
Larks' Tongues in Aspic
9 (12.9%)
Starless and Bible Black
4 (5.7%)
Red
10 (14.3%)
Discipline
5 (7.1%)
Beat
0 (0%)
Three of a Perfect Pair
0 (0%)
THRAK
4 (5.7%)
The ConstruKction of Light
6 (8.6%)
The Power To Believe
5 (7.1%)

Głosów w sumie: 25

Autor Wątek: WhenYouWant to hear where music is going in the future,you put on a King Crimson  (Przeczytany 24067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ceizurac

• (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Aktywny użytkownik
  • booty
    • 13326421
Sorry ale Jak Ja nie lubię The Power To Believe
Dziwie sie ze sa oddane na nią głosy
Przepraszam ze tak zrzędzę Ale Słabiutka to płytka moim zdaniem

Też jej nie lubię. Cienka jest. Wolę heavymetalową konstrukcję światła.
Confusion will be my epitaph.
As I crawl a cracked and broken path
If we make it we can all sit back and laugh.
But I fear tomorrow I'll be crying.
Yes I fear tomorrow I'll be crying.

Offline Wobbler

• Koneser
  • Użytkownik
Jak można pisać, że The Power To Believe jest słabiutka :o  Już pierwszy człon nazwy sugeruje, że nie ma ona nic wspólnego z czym słabym  :)  Dla mnie ten album ma na tyle mocy (jakby to Beksiński powiedział), że krew z uszu cieknie. Jak dla mnie jest na prawde jedna z niewielu płyt w kórych jest ciężko dopatrzyć się jakichkolwiek wad. Level Five, Power To Believe II... Te kawałki doslownie miażdzą. Jak można lubić Skowronki a nie polubić Power To Believe II? Kiedyś myślałem, że King Crimson w tym wydaniu powinien zmienić nazwę ale teraz rozumiem, że jest to Król 21 wieku w zupełnie nowych szatach i nadal doskonale rozumiejący pojęcie Muzyka pisane przez wielkie M

Offline ceizurac

• (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Aktywny użytkownik
  • booty
    • 13326421
Jak można pisać, że The Power To Believe jest słabiutka :o  Już pierwszy człon nazwy sugeruje, że nie ma ona nic wspólnego z czym słabym  :)  Dla mnie ten album ma na tyle mocy (jakby to Beksiński powiedział), że krew z uszu cieknie. Jak dla mnie jest na prawde jedna z niewielu płyt w kórych jest ciężko dopatrzyć się jakichkolwiek wad. Level Five, Power To Believe II... Te kawałki doslownie miażdzą. Jak można lubić skowronki a nie polubić Power To Believe II? Kiedyś myślale, że King Crimson w tym wydaniu powinien zmienić nazwę ale teraz rozumiem, że jest to Król 21 wieku w zupełnie nowych szatach i nadal doskonale rozumiejący pojęcie Muzyka pisane przez wielkie M

Lubię sobie tych utworów posłuchać - ale w wersji z dvd "Eyes Wide Open" - wtedy porażają. No i Adrian Belew z tą resztką włosów, a Fripp-profesor sztywny jakby kij połknął, ale genialny w swojej grze.

Offline Wobbler

• Koneser
  • Użytkownik
Jak można pisać, że The Power To Believe jest słabiutka :o  Już pierwszy człon nazwy sugeruje, że nie ma ona nic wspólnego z czym słabym  :)  Dla mnie ten album ma na tyle mocy (jakby to Beksiński powiedział), że krew z uszu cieknie. Jak dla mnie jest na prawde jedna z niewielu płyt w kórych jest ciężko dopatrzyć się jakichkolwiek wad. Level Five, Power To Believe II... Te kawałki doslownie miażdzą. Jak można lubić skowronki a nie polubić Power To Believe II? Kiedyś myślale, że King Crimson w tym wydaniu powinien zmienić nazwę ale teraz rozumiem, że jest to Król 21 wieku w zupełnie nowych szatach i nadal doskonale rozumiejący pojęcie Muzyka pisane przez wielkie M

Lubię sobie tych utworów posłuchać - ale w wersji z dvd "Eyes Wide Open" - wtedy porażają. No i Adrian Belew z tą resztką włosów, a Fripp-profesor sztywny jakby kij połknął, ale genialny w swojej grze.

Mam podobnie zdanie ale właśnie o Konstrukcji Światła ( no poza tym, że jest słaba bo jak dla mnie to wręcz przeciwnie) . Produkcja TCOL jest po prostu jak dla mnie zbyt "cloudy" a na Eyes Wild Open utwory z tego albumu pokazują swoje pazurki. Dla mnie Konstrukcja Światła to jakby przymiarka do Powera

polsetVDGG

• Gość
Ostatni wielki  Album KC To Thrak i juz Genialne połączenie Słowików i Dyscypliny :)

Offline ceizurac

• (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Aktywny użytkownik
  • booty
    • 13326421
Ostatni wielki  Album KC To Thrak i juz Genialne połączenie Słowików i Dyscypliny :)

Ostatni wielki album KC to "Thrakattak"

polsetVDGG

• Gość

Ja te płytę uważam za pomyłka To co sie tam dzieje to Juz przesada
No Awangarda nachodząca momentami na granie bez sensu żeby ostrzej nie powiedzieć

Offline Wobbler

• Koneser
  • Użytkownik

No tak to wielki album, można powiedzieć, że dość "dziki"  :)  Ale z pewnością nie ostatni. Ja mam nadzieję, że The Power to Believe nie będzie tym ostatnim i już niedługo będziemy mogli dopisać do naszej listy kolejny znakomity album Króla

Dla "Newcomersów" pragnę przypomnieć, że mini dyskusja na temat Thrakattak jest już w tym wątku tylko troszkę wcześniej

Offline ceizurac

• (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Aktywny użytkownik
  • booty
    • 13326421
Dlatego to się nazywa awangardą.  ;D

Offline ceizurac

• (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Aktywny użytkownik
  • booty
    • 13326421
No tak to wielki album, można powiedzieć, że dość "dziki"  :)  Ale z pewnością nie ostatni. Ja mam nadzieję, że The Power TO Believe nie będzie tym ostatnim i już niedługo będziemy mogli dopisać do naszej listy kolejny znakomity album Króla

Na razie na lato zapowiadane są koncerty w USA w składzie z Levinem, Mastelotto i Gavinem Garisonem.

polsetVDGG

• Gość

No tak to wielki album, można powiedzieć, że dość "dziki"  :)  Ale z pewnością nie ostatni. Ja mam nadzieję, że The Power to Believe nie będzie tym ostatnim i już niedługo będziemy mogli dopisać do naszej listy kolejny znakomity album Króla

Dla "Newcomersów" pragnę przypomnieć, że mini dyskusja na temat Thrakattak jest już w tym wątku tylko troszkę wcześniej

Ma byc Levin więc może być ciekawie

Offline Tamara

• (Тамара)
  • Administrator
  • Użytkownik
Odp: WhenYouWant to hear where music is going in the future,you put on a King Crimson
« Odpowiedź #71 dnia: 17 Sierpień 2008, 03:33:16 »
"In The Court...", bo musi być, "Red" za "Starless" i "Thrak" za wszystko :)
Ale najnowsze płyty też lubię, bardziej "Power To Believe" niż "Konstrukcję".
You are gone
and I am with you:
this will never come again.

Offline Sylvie

• Сильвия
  • Administrator
  • Użytkownik
"In The Court", "Larks" i "ConstruKction"
Mother Hold The Candle Steady While I Shave The Chicken's Lip.

Offline Martha

• Wampiryzator
  • Nowy użytkownik
"In the court...", "The ConstruKction of Light" i "The Power To Believe" [ok]
Waiting for the doctor to come.

Offline Suchar

• Koneser
  • Nowy użytkownik
Odp: WhenYouWant to hear where music is going in the future,you put on a King Crimson
« Odpowiedź #74 dnia: 04 Sierpień 2009, 00:48:01 »
Islands, Larks Tongues In Aspic i THRAK